PRP

10 Soruda PRP Tedavisi

PRP Sıkça Sorulan Sorular
PRP Sıkça Sorulan Sorular

10 Soruda PRP Tedavisi

Prp tedavisi uzmanların dışında bilinen bir konu değildir. Prp  kelimesini açılımı Platelet rich plasma dır. Prp saç tedavisi, troöbosit, oıhtı hücresi yönünden zenginleştirilmiş plazma uygulaması adı verilmedir. Prp ile yeni bir cilt gençleştirme yöntemi ortaya çıkmıştır. Prp tedavisi günümüzde önemli bir hal almaya  başlamıştır.

Son yılların en popüler cilt gençleştirme uygulaması olan prp hakkında öğrenmek istediğiniz konular hakkında sorular hazırladık.

Bu yazımızda ziyaretçilerimizin bize en sık yönelttiği 10 soruya yer vermek istedik. Kısa soru cevapların yer aldığı bu sayfamızda yer alan cevapların daha detaylı bilgilendirmeleriyle ilgili olarak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Prp saç tedavisine uygun musunuz?, prp saç tedavisi süreci, prp saç tedavisinin fiyatlarının farklılık gösterme nedenleri, Prp seans ücretleri nelerdir gibi soruları aşağıda sizler için yanıtlıyoruz.

10 soruda prp tedavisi konusunda sizlere verdiğimiz bilgilerin yararlı olması dileğiyle. Ancak daha net ve size özel bir seans süresi ve ücreti çıkartabilmek adına, sizleri kliniğimize bekleriz.

 

Bir önceki yazımız olan PRP Tedavisinde Dermaroller Kullanımı başlıklı makalemizde dermaroller, dermaroller prp ve dermaroller ve prp hakkında bilgiler verilmektedir.

3 Yorum

Yorum yazmak için tıklayın